Politechnika Świętokrzyska przystąpiła do Klastra Medycznego MedCluster. W poniedziałek na konferencji prasowej umowę podpisali Prof. Wiesław Trąmpczyński i Andrzej Witek, prezes Stowarzyszenia „Medycyna Polska”.
Politechnika Świętokrzyska przystąpiła do Klastra Medycznego MedCluster. W poniedziałek na konferencji prasowej umowę podpisali Prof. Wiesław Trąmpczyński i Andrzej Witek, prezes Stowarzyszenia „Medycyna Polska”.