21 grudnia w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza zostały oddane do użytku zmodernizowane pomieszczenia Apteki Szpitalnej oraz zakupiona aparatura medyczna. Szpital otrzymał także Certyfikat Akredytacyjny.
21 grudnia w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza zostały oddane do użytku zmodernizowane pomieszczenia Apteki Szpitalnej oraz zakupiona aparatura medyczna. Szpital otrzymał także Certyfikat Akredytacyjny.