Negocjacje z Narodowym Funduszem Zdrowia na udzielanie świadczeń medycznych w 2017 r. trwają jeszcze w 4 województwach: mazowieckim, opolskim, dolnośląskim i wielkopolskim. – Ale są już na finiszu – uspokaja rzecznik mazowieckiego oddziału NFZ. Jednak umowy przedłużono tylko o pół roku. W marcu, po raz pierwszy od 5 lat, zostaną ogłoszone konkursy. I to na zupełnie nowych zasadach – pisze "Dziennik Gazeta Prawna".
Fot. Marcin Jończyk / Kurier MP