Godzinny spacer po Ministerstwie Zdrowia w towarzystwie samego ministra, pamiątkowe zdjęcie i pióro – Konstanty Radziwiłł w tym roku czynnie wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy nietypowym zaproszeniem.
Konstanty Radziwiłł. Fot. Włodzimierz Wasyluk