Polska Misja Medyczna planuje zakup w pełni nowoczesnego gabinetu stomatologicznego dla szpitala w Khanaqeen w irackim Kurdystanie. Od 2 kwietnia dwóch polskich stomatologów ma tam pracować i szkolić szpitalnych dentystów przez 3 tygodnie. Misja szuka jeszcze jednego stomatologa, który chciałby włączyć się w to działanie.