Józefa Szczurek-Żelazko, posłanka Prawa i Sprawiedliwości, zostanie wiceministrem zdrowia. Pani poseł publicznie zapowiedziała, że nie zrzeknie się mandatu poselskiego, w związku z tym musi zostać powołana na stanowisko sekretarza stanu w resorcie zdrowia. To, najprawdopodobniej, pociągnie za sobą poważne zmiany kadrowe w ministerstwie.
Siedziba Ministerstwa Zdrowia. Fot. Bartosz Bobkowski / Agencja Gazeta