Ministerstwo Zdrowia planuje stworzenie spółki, która pożyczy pieniądze szpitalom na korzystnych warunkach – pisze „Dziennik Gazeta Prawna”.
Ministerstwo Zdrowia planuje stworzenie spółki, która pożyczy pieniądze szpitalom na korzystnych warunkach – pisze „Dziennik Gazeta Prawna”.