Podobno nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, jednak była prezes Narodowego Funduszu Zdrowia Agnieszka Pachciarz powraca do tej instytucji, tym razem w roli dyrektora Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ. 7 lutego otrzymała nominację z rąk wiceministra zdrowia Piotra Gryzy. – Moim zadaniem będzie przeprowadzenie wielkopolskich szpitali przez rządową reformę służby zdrowia – powiedziała.

Agnieszka Pachciarz. Fot. Łukasz Cynalewski / Agencja Gazeta