Zarząd Krajowy Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy, podobnie jak pewnie wszyscy lekarze w Polsce, ze zdziwieniem zauważa, że wicepremier rządu tworzonego przez Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Gowin po raz kolejny zapowiada wprowadzenie bezprawnych rozwiązań, dyskryminujących jedną grupę społeczną: studentów medycyny – głosi oświadczenie zamieszczone na stronie internetowej OZZL.
Krzysztof Bukiel podczas protestu rezydentów w Warszawie 24 września 2016. W tle minister zdrowia Konstanty Radziwiłł. Fot. Włodzimierz Wasyluk