Prezydent miasta Opole Arkadiusz Wiśniewski przekazał w piątek władzom Uniwersytetu Opolskiego symboliczny czek na milion złotych. Pieniądze będą wykorzystane na budowę infrastruktury niezbędnej do prowadzenia kierunku medycznego.
Prezydent miasta Opole Arkadiusz Wiśniewski przekazał w piątek władzom Uniwersytetu Opolskiego symboliczny czek na milion złotych. Pieniądze będą wykorzystane na budowę infrastruktury niezbędnej do prowadzenia kierunku medycznego.