Alternatywą dla sieci szpitali byłby upadek bardzo wielu publicznych placówek – stwierdził we wtorek wieczorem minister zdrowia Konstanty Radziwiłł, odnosząc się na antenie TVN24 do decyzji rządu dotyczącej sieci szpitali oraz votum separatum w tej sprawie wicepremiera Jarosława Gowina.
Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta