Prezydent Andrzej Duda wręczył akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Uroczystość odbyła się w środę w Pałacu Prezydenckim. Nominacje profesorskie odebrało z rąk prezydenta 64 naukowców.
Prezydent Andrzej Duda. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta