Skarbówka nawiązała współpracę z Narodowym Funduszem Zdrowia – mają zająć się tropieniem nielegalnego wywozu medykamentów – pisze „Dziennik Gazeta Prawna”.
Skarbówka nawiązała współpracę z Narodowym Funduszem Zdrowia – mają zająć się tropieniem nielegalnego wywozu medykamentów – pisze „Dziennik Gazeta Prawna”.