Rezygnacja z obowiązku określania na recepcie poziomu refundacji to postulat lekarzy od lat. Teraz zaproponowali, by z przepisów wykreślić obligujące ich do tego przepisy – pisze „Dziennik Gazeta Prawna”.
Rezygnacja z obowiązku określania na recepcie poziomu refundacji to postulat lekarzy od lat. Teraz zaproponowali, by z przepisów wykreślić obligujące ich do tego przepisy – pisze „Dziennik Gazeta Prawna”.