Prezes Stowarzyszenia Hospicjum Łódzkie Aleksandra Ciałkowska-Rysz pochwaliła się postępem prac przy budowie pierwszego łódzkiego hospicjum stacjonarnego dla dorosłych. Okazuje się, że prace w budynku byłego technikum przy ul. Pojezierskiej 45/51 w Łodzi postępują zgodnie z harmonogramem i powinny zakończyć się w połowie przyszłego roku.