W sobotę 1 czerwca odbędzie się manifestacja lekarzy w stolicy – ustalił w czwartek Zarząd Krajowy OZZL. To, jak twierdzą lekarze, może to być dopiero rozgrzewka przed prawdziwym protestem.
Protest rezydentów pod KPRM 14 października 2017 r. Fot. Włodzimierz Wasyluk dla mp.pl