Wiceminister Janusz Cieszyński, do niedawna uważany wręcz za „technicznego” wiceszefa Ministerstwa Zdrowia, właśnie poważnie awansował. Nowe zarządzenie Ministra Zdrowia w sprawie podziału kompetencji stanowi, że to właśnie Cieszyński będzie reprezentował MZ w Komitecie Stałym Rady Ministrów.
Wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński. Fot. MZ