Najbliższa konferencja z cyklu debat „Wspólnie dla Zdrowia” odbędzie się 8 maja w Białymstoku. Eksperci będą dyskutować o rozwoju rynku biotechnologii w Polsce oraz wykorzystaniu digitalizacji dla poprawy efektywności systemu ochrony zdrowia – informuje Ministerstwo Zdrowia.