Piątkowe spotkanie między przedstawicielami Ministerstwa Zdrowia, NFZ i szpitali powiatowych nie przyniosło żadnych rezultatów. Ustalono jedynie datę kolejnego spotkania – 14 maja.
Siedziba Ministerstwa Zdrowia. Fot. Bartosz Bobkowski / Agencja Gazeta