Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Fizjoterapii organizuje akcję „Maj bez fizjoterapeuty”. 7 maja fizjoterapeuci będą oddawać krew, a od 13 maja będą głodować i brać zwolnienia lekarskie.

Fot. Grzegorz Skowronek / Agencja Gazeta
Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Fizjoterapii organizuje akcję „Maj bez fizjoterapeuty”. 7 maja fizjoterapeuci będą oddawać krew, a od 13 maja będą głodować i brać zwolnienia lekarskie.

Fot. Grzegorz Skowronek / Agencja Gazeta