Fizjoterapeuci z całego kraju rozpoczęli dzisiaj akcję protestacyjną, która ma potrwać do końca maja. Do protestu przygotowują się również diagności laboratoryjni. Chcą podwyżek przyznanych na podobnych zasadach jak w przypadku lekarzy czy pielęgniarek. Tymczasem minister zdrowia Łukasz Szumowski po podwyżki odsyła do dyrektorów szpitali.
Fizjoterapeuci oddają krew w ramach akcji protestacyjnej, 7 maja 2019 r. Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta