Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego wydał pozytywną decyzję dot. wniosku Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie o nadanie Wydziałowi Medycznemu Collegium Medicum uprawnień do prowadzenia kształcenia na kierunku lekarskim.
Fot. Arkadiusz Wojtasiewicz / Agencja Gazeta