Oddział wewnętrzny szpitala w Oleśnie oddany po remoncie. To jeden z ostatnich elementów całkowitej modernizacji tej instytucji. Do tej pory całkowicie wyremontowano większość oddziałów, a w ostatnim czasie wymieniono tomograf komputerowy. Ponad 600 tysięcy złotych dołożył do remontu urząd marszałkowski województwa opolskiego. Dzięki temu został wyremontowany oddział wewnętrzny. Na pacjentów czekają nowoczesne pokoje, zmienił się nie tylko wystrój, ale również komfort.