W sobotę 1 czerwca o godzinie 13.00 przed Ministerstwem Zdrowia rozpocznie się manifestacja lekarzy, organizowana przez OZZL i PR OZZL. Medycy przejdą przez centrum stolicy pod Sejm. Będą domagać się zwiększenia nakładów na zdrowie i realnych zmian w systemie. Oraz protestować przeciw zmianom w Kodeksie karnym.
Protest OZZL pod Ministerstwem Zdrowia w maju 2014 r. Fot. Włodzimierz Wasyluk