Rząd planuje działania, których efektem ma być, w przyszłości, odbiurokratyzowanie pracy lekarzy i pielęgniarek. Jednak wbrew deklaracjom w tej chwili zakres biurokratycznych obowiązków, jakie spadają na świadczeniodawców, raczej się poszerza.

fot. Marcin Onufryjuk / Agencja Gazeta