W Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się uroczystość powołania konsultantów wojewódzkich w dziedzinach: chorób wewnętrznych, diabetologii, medycyny sportowej, pediatrii, medycyny nuklearnej oraz stomatologii dziecięcej. Powołane osoby będą kontynuować swoją pracę przez kolejnych pięć lat.