Zmagania z papierologią, zbyt mało procedur inwazyjnych i zajęć praktycznych (np. z medycyny ratunkowej), za duży „tłok” na stażu i ograniczona samodzielność w pracy z pacjentami – to główne zarzuty młodych lekarzy, którzy w zorganizowanym przez Wielkopolską Izbę Lekarską badaniu ankietowym ocenili staże.
Fot. Paweł Malinowski / Agencja Gazeta