Aby w drugim półroczu 2019 roku płacić mniej – czyli tyle samo co w pierwszych sześciu miesiącach roku – za prąd, szpitale i poradnie muszą do 29 lipca potwierdzić u swojego dostawcy prądu status odbiorcy końcowego. Jeśli tego nie zrobią, zapłacą znacznie wyższe rachunki za energię elektryczną.
Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta