Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji będzie zbierać informacje o stawkach wynagrodzeń lekarzy, pielęgniarek i pozostałego personelu medycznego. Chodzi o to, by w jak najbardziej rzetelny sposób wyliczać koszty świadczeń. Placówki medyczne mogą przekazać te dane w specjalnej ankiecie do 30 sierpnia.

Fot. pixabay.com