Kończy się ważna inwestycja na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach – chodzi o Centrum Symulacji Medycznej dla pielęgniarek i położnych. Powstało ono w ramach projektu SIMED - informuje "Radio Kielce".
Kończy się ważna inwestycja na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach – chodzi o Centrum Symulacji Medycznej dla pielęgniarek i położnych. Powstało ono w ramach projektu SIMED - informuje "Radio Kielce".