Farmaceuci chcą, by ministerstwo zdrowia ustawowo zapewniło sprawiedliwą dystrybucję medykamentów. Resort wciąż twierdzi, że dostęp pacjentów do substancji czynnych, a więc także odpowiedników leków, nie jest zagrożony. Innego zdania są farmaceuci – pisze „Rzeczpospolita”.