Reforma, która nas dotknęła, cofnęła mnie do czasów, gdy zaczynałam w służbie zdrowia. Do zasad z lat 80. ubiegłego wieku. Jest źle, bez względu na to, co będziemy słyszeć. Zarządzam placówkami medycznymi od 1992 roku i nigdy nie było tak źle, jak teraz – powiedziała w TOK FM dyrektor Szpitala Bielańskiego Dorota Gałczyńska-Zych.

Dorota Gałczyńska-Zych. Fot. Agata Grzybowska / Agencja Gazeta