Natychmiastowa naprawa sytuacji w ochronie zdrowia powinna stać się najważniejszym zadaniem rządu – czytamy w liście otwartym do Prezydenta RP, Premiera RP, Ministra Zdrowia oraz liderów partii politycznych, napisanym po nadzwyczajnym spotkaniu interesariuszy ochrony zdrowia w Polsce, które odbyło się 22 sierpnia 2019 r. w siedzibie Naczelnej Izby Lekarskiej (zob. TUTAJ).
Fot. Paweł Kozioł / Agencja Gazeta