Narodowy Fundusz Zdrowia opublikował sprawozdanie z nieprawidłowości zgłoszonych przez pacjentów na podstawie danych w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta w I półroczu 2019 r. Z danych przekazanych z OW NFZ za I półrocze 2019 r. wynika, że wpłynęło łącznie 628 zgłoszeń o nieprawidłowościach.
Fot. JG / Kurier MP