Fizjoterapeuci i diagności wznowili protest zawieszony w maju. Od 23 września mają masowo korzystać ze zwolnień lekarskich lub urlopów. Według nich jedynie ok. 30% pracowników objętych porozumieniem z 30 maja dostało jakiekolwiek podwyżki. Protest może być prowadzony nawet w prawie 100 placówkach medycznych w całym kraju. Zaplanowano, że potrwa dwa tygodnie. Ma zakończyć się przed wyborami parlamentarnymi.

Fot. Grzegorz Skowronek / Agencja Gazeta