Minął obchodzony w całej Europie Tydzień Urologii (23-27 września). Z tej okazji Stowarzyszenie „UroConti” podsumowało sytuację pacjentów z chorobami urologicznymi i wskazało najpilniejsze postulaty, które mimo wieloletnich starań, nie zostały zrealizowane.