4 listopada Minister Zdrowia powołał Zbigniewa Terka na stanowisko dyrektora Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia we Wrocławiu.
Fot. Marcin Jończyk / Kurier MP
4 listopada Minister Zdrowia powołał Zbigniewa Terka na stanowisko dyrektora Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia we Wrocławiu.
Fot. Marcin Jończyk / Kurier MP