W Ministerstwie Zdrowia odbyło się spotkanie inaugurujące projekt „Wsparcie procesu poprawy jakości w patomorfologii poprzez wdrożenie standardów akredytacyjnych oraz wzmocnienie kompetencji kadry zarządzającej podmiotami leczniczymi”. Wykonawcą projektu jest Wielkopolskie Centrum Onkologii.