To historyczny moment. Po sześciu latach nauki mury Uniwersytetu Zielonogórskiego opuścił pierwszy rocznik kierunku lekarskiego. - Mam jeszcze jedno marzenie - zostańcie z nami! - mówiła marszałek Elżbieta Anna Polak.
To historyczny moment. Po sześciu latach nauki mury Uniwersytetu Zielonogórskiego opuścił pierwszy rocznik kierunku lekarskiego. - Mam jeszcze jedno marzenie - zostańcie z nami! - mówiła marszałek Elżbieta Anna Polak.