OZZL chce przedstawić prezydentowi stanowisko dotyczące sytuacji w publicznej ochronie zdrowia. – Sytuacja jest bardzo niepokojąca i nie widać perspektyw na poprawę tego stanu rzeczy. Działania ministra zdrowia i rządu RP zapowiadają dalsze pogorszenie w tym zakresie – wskazuje Krzysztof Bukiel, przewodniczący OZZL.