Miesiąc po uruchomieniu programu Profilaktyka 40+ zapisało się do niego 800 placówek. Większość z nich to laboratoria diagnostyczne – wynika z informacji, które "Dziennik Gazeta Prawna" uzyskał z Narodowego Funduszu Zdrowia.
Miesiąc po uruchomieniu programu Profilaktyka 40+ zapisało się do niego 800 placówek. Większość z nich to laboratoria diagnostyczne – wynika z informacji, które "Dziennik Gazeta Prawna" uzyskał z Narodowego Funduszu Zdrowia.