We wtorek odbyła się trzecia tura rozmów między przedstawicielami Komitetu Protestacyjno-Strajkowego Pracowników Ochrony Zdrowia a wiceministrem Piotrem Bromberem. Są – jak po rozmowach poinformowały obie strony – punkty, co do których rozmowy wydają się iść w dobrym kierunku, są jednak też i takie – przede wszystkim związane ze zwiększeniem nakładów na zdrowie i wynagrodzeń pracowników ochrony zdrowia – co do których porozumieć się nie będzie łatwo.
Manifestacja pracowników ochrony zdrowia, Warszawa 11 września 2021 r. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta