Grupa lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych, która chce nieść pomoc medyczną migrantom, zdecydowała o rozpoczęciu akcji i wyjeździe na tereny poza strefę objętą stanem wyjątkowym. Cały czas podkreślają, że czekają na zgodę MSWiA na wjazd na tereny leżące przy samej granicy. O wyrażenie takiej zgody zaapelował Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej i grupa wybitnych lekarzy.
Fot. Grzegorz Dąbrowski / Agencja Gazeta