Trwają prace, których celem jest wdrożenie nowej organizacji systemu rehabilitacji leczniczej, co będzie wiązało się ze zmianą rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 6 listopada 2013 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu rehabilitacji leczniczej, a także z weryfikacją wyceny poszczególnych świadczeń gwarantowanych - poinformował wiceminister zdrowia Waldemar Kraska w odpowiedzi na interpelację poseł Joanny Borowiak w sprawie obniżenia wyceny zabiegów fizjoterapeutycznych. Działania Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji związane z wyceną świadczeń planowane są na IV kwartał br. - dodał.