Kilkanaście tysięcy lekarzy, zarówno specjalistów, jak i stażystów i rezydentów, otrzymało podwyżki wynikające z ustawy o wynagrodzeniu minimalnym pracowników ochrony zdrowia – wynika z informacji, którą NFZ przedstawił podczas posiedzenia Zespołu Trójstronnego ds. Ochrony Zdrowia.
Fot. pixabay.com