W czwartek przedstawiciele Porozumienia Rezydentów usłyszeli w resorcie zdrowia, że ministerstwo nie przeprowadzi „natychmiastowej” likwidacji stażu podyplomowego, a cały proces zostanie skonsultowany ze środowiskiem.
Fot. Włodzimierz Wasyluk dla mp.pl