Oddział Urologii i Chirurgii Dziecięcej w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Toruniu został ostatecznie uratowany - informuje Beata Krzemińska, rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego. - Dzięki zabiegom samorządowych władz województwa i dyrekcji lecznicy udało się skompletować zespół lekarski, będący w stanie zagwarantować mu sprawne i bezpieczne funkcjonowanie - zapewnia.