25 czerwca urząd marszałkowski województwa dolnośląskiego zorganizował seminarium dotyczące współpracy na rzecz zintegrowanego regionalnego systemu stacjonarnej opieki zdrowotnej. Uczestniczył w nim m.in. wicemarszałek Piotr Borys oraz pełnomocnik zarządu ds. polityki zdrowotnej dr Roman Szełemej.