MSWiA wsparło szpital w Łodzi
25.08.2008
Dziennik Łódzki, inf. wł.
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przekaże ponad 4 miliony złotych szpitalowi MSWiA w Łodzi na zakup niezbędnego sprzętu medycznego. To najwyższa kwota od wielu lat przekazana przez resort na sprzęt.