- Szacujemy, że przy tej kwocie zabrakłoby ok. 200 mln zł, by ilość świadczeń zdrowotnych dla mieszkańców pozostała na takim samym poziomie jak obecnie - mówi rzecznik oddziału NFZ w Rzeszowie Marek Jakubowicz.
- Szacujemy, że przy tej kwocie zabrakłoby ok. 200 mln zł, by ilość świadczeń zdrowotnych dla mieszkańców pozostała na takim samym poziomie jak obecnie - mówi rzecznik oddziału NFZ w Rzeszowie Marek Jakubowicz.